prev slide next slide
cert-bannerНаші вакансії

Контроль якості

Виробнича лабораторія створена в липні 1974 року на основі діючого тоді Луцького картонно-руберойдового комбінату і почала свою діяльність спільно з пуском підприємства.

Основним завданням лабораторії на даний момент є постійне забезпечення достовірності і точності випробувань продукції за рахунок вдосконалення методів роботи, модернізації матеріально-технічної бази, підвищення кваліфікації персоналу.

В лабораторії є весь спектр випробувального та допоміжного обладнання, необхідного для проведення контролю якості продукції на всіх етапах її виробництва, згідно наявної технічної документації на виробництво паперу для гофрування (ДСТУ 7377-85), картону для плоских шарів гофрованого картону (ДСТУ 7420-89) , картону покрівельного (ДСТУ 3135-82), картону коробкового (ДСТУ 7933-89), картону палітурного (ТУ. У 21.1-00292652-012:2007).

Для забезпечення випуску якісної продукції, що відповіає нормативній документації та задовольняє вимоги клієнтів, на Луцькій картонно-паперовій фабриці контроль якості проводиться, починаючи з контролю сировини, що надходить, хімікатів, і далі на всіх етапах виробничого циклу.